Święto na budowie

25 września 2019 roku obchodzony jest w Polsce Dzień Budowlańca. To wyjątkowe święto wszystkich pracujących na budowie – budowlanych – było okazją do spotkania w wyjątkowych okolicznościach. Kol. Ireneusz Trzciński zorganizował wyjście na budowę Centrum Rekreacji Astoria w Bydgoszczy, za co jesteśmy Panu Inżynierowi serdecznie wdzięczni.

W tym wyjątkowym dniu, pragniemy wszystkim koleżankom i kolegom, a także sympatykom naszego stowarzyszenia życzyć zdrowia, szczęścia i radości, a także wytrwałości i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym!

Nowa Astoria, bo tak potocznie nazywana jest ta miejska inwestycja powstaje dzięki zaangażowaniu inwestora – Miasto Bydgoszcz, generalnego wykonawcy – ALSTAL Grupa Budowlana sp. z o.o. sp. k. i pozostałych uczestników tego przedsięwzięcia inwestycyjno-budowlanego. Otwarcie obiektu o powierzchni użytkowej 9 772 m2 i kubaturze 65 321 m3 jest przewidziane na rok 2020. Więcej informacji na temat obiektu i całej inwestycji można znaleźć na stronie: https://astoria.alstal.eu

Dziękujemy Pani Małgorzacie Manelskiej, kierowniczce ds. komunikacji i marketingu w ALSTAL Grupa Budowlana, a także kierownictwu budowy za poświęcony czas i zaangażowanie w przybliżanie szczegółów tej imponującej inwestycji realizowanej w naszym mieście.

Wycieczka na budowę – Nowa Astoria / Google Photos

Tekst i zdjęcia: Jarosław Górecki.