Czytać Przegląd budowlany naprawdę warto!

Rozwój kompetencji to nie przywilej, a obowiązek każdego inżyniera budownictwa. Zmieniające się technologie, rewolucyjne idee, nowe trendy – to wszystko sprawia, że branża budowlana podlega nieustannej metamorfozie.

Może to truizm, ale najlepszym sposobem na pogłębianie i aktualizowanie wiedzy było i niezmiennie jest czytelnictwo. W dostępnych źródłach wybierajmy roztropnie, nie wszystko złoto co się świeci. Brylantem polskiej sceny czasopism branżowych pozostaje niezmiennie – mający niemal stuletnią tradycję – Przegląd budowlany.

Wydawawny przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa tytuł dostępny jest w wersji papierowej i elektronicznej. W jednym z ostatnich numerów odnaleźć można bardzo ciekawe informacje…

W letnim numerze (Przegląd budowlany 7-8/2019) odnajdziemy na przykład artykuł o działalności naszego oddziału, a treść nie pozostawia złudzeń – budownictwo zaczyna zataczać kręgi. Nie ma przy tym obaw, bowiem obieg zamknięty to sposób na redukcję odpadów i zanieczyszczeń, a więc bardzo pożądany kierunek.

Zachęcamy do lektury, kontunuowania tekstu w lipcowo-sierpniowym wydaniu, a także do prenumerowania pisma.

Tekst: Jarosław Górecki.