Uprawnienia budowlane (kurs – EDYCJA WIOSNA 2024)

Ogłaszamy najbliższy termin rozpoczęcia kursu przygotowującego do egzaminu na uprawnienia budowlane: 13 kwietnia 2024 r.

Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie przygotowującym do egzaminu na uprawnienia budowlane. Po raz kolejny Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Bydgoszczy organizuje nabór na kurs dla specjalności określonych w Ustawie Prawo Budowlane. To duże przedsięwzięcie, dlatego zaprosiliśmy do prowadzenia doświadczonych wykładowców ze specjalnościami objętymi egzaminem. Potrafią oni łączyć wiedzę z długoletnim doświadczeniem..

Potrafią też tę wiedzę dobrze przekazać. Wśród nich jest architekt, specjaliści od ochrony środowiska, ochrony przeciwpożarowej, od zabezpieczeń elektroenergetycznych, od urządzeń i instalacji wodnokanalizacyjnych. Będą mieli Państwo okazję realizacji zajęć z radcą prawnym, inspektorem Państwowej Inspekcji Pracy, geodetą od prawa geodezyjno-kartograficznego, a także inspektorem państwowego nadzoru budowlanego. Podczas zajęć wraz ze specjalistami będą mogli Państwo wyjaśniać trudne zagadnienia i rozwiązywać problemy. A wszystko po to, aby pomóc Państwu zdać egzamin.

Czy pamiętacie Państwo, ile godzin na studiach i praktykach zawodowych omawiano Ustawy i Rozporządzenia, szczególnie te, które w przyszłości umożliwiłyby zdanie egzaminu na uprawnienia budowlane? Wydaje nam się, że zdecydowanie za mało. A przecież w naszej pracy zawodowej nieustannie są one potrzebne, szczególnie teraz. Nieustannie nowelizowane przepisy ustaw i rozporządzeń związanych z szeroko rozumianym budownictwem wymagają nowej interpretacji. Wysoka jakość naszych zajęć i specjaliści gwarantuje aktualną wiedzę w tym zakresie i dobre poruszanie się w gąszczu nowych przepisów.

Zdajemy sobie sprawę, że ogromna wiedza potrzebna do zdania egzaminu jest rozproszona w różnych miejscach, a szukanie jej, pobieranie i porządkowanie byłoby dla Państwa procesem czasochłonnym, dlatego postanowiliśmy przygotować kurs poruszający najważniejsze kwestie dotyczące wszystkich specjalności. Na zajęciach wykładowcy zinterpretują i wyjaśnią artykuły i paragrafy Ustaw i Rozporządzeń, których znajomość jest niezbędna, aby zdać egzamin. Atutem naszych zajęć jest wysoka zdawalność. Mówią o tym statystyki. Absolwenci kursu organizowanego przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział Bydgoszcz, pomyślnie zdają egzamin i otrzymują uprawnienia budowlane w liczbie ponad 90% uczestników poprzednich edycji kursu.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Państwa do wzięcia udziału w kursie przygotowującym do egzaminu na uprawnienia budowlane. Jesteśmy przekonani, że wspólna nauka przyniesie Państwu oczekiwane rezultaty.

Zapraszamy serdecznie. Do zobaczenia na kursie!

WAŻNE INFORMACJE:

  • czas trwania kursu: ok. 60 godzin lekcyjnych (soboty 8:00-15:25, niedziele 8:00 – 12:55)
  • koszt: 1800 zł brutto
  • Kurs można opłacać maksymalnie w 2 ratach. Pierwsza rata w wysokości 900,00 zł najpóźniej do dnia 31.03.2024 r. Druga rata w wysokości 900,00 zł najpóźniej w dniu rozpoczęcia Kursu, tj. 13.04.2024 r.
  • konto: 19 1240 6478 1111 0000 4947 6961 – w tytule przelewu: Imię Nazwisko – Kurs uprawnienia budowlane
  • Prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonania wpłaty na adres e-mail: szkoleniapzitbbdg@gmail.com
  • rozpoczęcie zajęć:

    13 KWIETNIA 2024 R.

  • forma zajęć: Zajęcia będą odbywały się w trybie on-line. Linki do kolejnych sesji wykładowych będą rozsyłane każdorazowo na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.
  • ZAPISY: https://forms.gle/7cvTWFJf3vQAN53w5

KONTAKT:

Biuro Oddziału PZITB, wtorek i czwartek 13.00 – 17.00
tel. do Biura Oddziału PZITB – 52 322 54 92
Kierownik kursu – tel. kom.: +48 793 569 877
e-mail: szkoleniapzitbbdg@gmail.com – prosimy o dodanie w temacie frazy: kurs-uprawnienia
WWW: pzitbbydgoszcz.pl

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE KURSU:


Nie zdaję egzaminu na uprawnienia budowlane, ale prowadzę firmę budowlaną. Czy mogę uczestniczyć w kursie?

Tak. W celu uaktualnienia wiedzy, dostaniesz w repozytorium cyfrowym ustawy i rozporządzenia z zakresu obowiązującego prawa budowlanego i aktów powiązanych.
W kursie uczestniczą też osoby posiadające uprawnienia budowlane w różnych specjalnościach. Trudno samemu śledzić częste zmiany przepisów, dlatego organizujemy kurs, żeby Ci pomóc.

Kiedy kończą się kursy?

Każdy kurs zarówno wiosenny, jak i jesienny kończy się 5 – 10 dni przed egzaminem.

Nie mam potwierdzenia od Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej o dopuszczeniu mnie do egzaminu. Czy w tej sytuacji mogę zapisać się na kurs?

Tak, ponieważ Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna ma ustawowy obowiązek zawiadomić o dopuszczeniu do egzaminu 30 dni przed egzaminem.

Czy opłata, którą wniosę za zajęcia nie przepadnie w momencie, kiedy nie zostanę dopuszczony do egzaminu?

W przypadku rezygnacji z kursu (z różnych przyczyn) zwracamy słuchaczowi całą wpłaconą przez niego kwotę pod warunkiem, że zgłosi rezygnację na 3 dni przed rozpoczęciem zajęć. Nie pobieramy też żadnych opłat dodatkowych.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Zdjęcia z dotychczasowych edycji kursu: